Naše služby

Prodej a pokládka plovoucích podlah

Zajišťujeme komplexní služby pro pokládku plovoucích dřevěných, laminátových, či stále více oblíbenějších vinylových podlah, od přípravy podkladu (broušení, stěrkování), přes izolaci a pokládku, včetně olištování až po opravy podlah poškozených. Pomůžeme Vám s výběrem té nejvhodnější podlahy pro Váš dům, byt, obchod nebo kancelář – výběr z mnoha dekorů.

Pracujeme výhradně s kvalitními materiály od předních evropských výrobců laminátových, dřevěných a vinylových podlah – BerryAlloc, EGGER, Scheucher, Steirer Parkett.

Náš partner:http://www.parketatelier.cz

Více

Přesné zahradní dřevostavby

Na základě Vaší poptávky jsme schopni zpracovat pergolu, altán, garážové stání či jinou dřevostavbu přímo na míru, ve Vámi požadovaném rozměru. Následná montáž je pro nás samozřejmostí, včetně montáže střešní krytiny, palubkového zákopu a klempířských prvků.

Výroba dřevostavby probíhá strojově na CNC stroji, dle technických 2D a 3D  podkladů a proto jsme schopni zaručit vysokou kvalitu a přesnost.

K výrobě  využíváme dřevěné konstrukční hranoly KVH, DUO/TRIO ale i  běžné řezivo z pily, včetně ohoblování a sražení hran.

Podívejte se na ukázku vizualizace krovu.

Více

Individuální projekty

V této kategorii naleznete přehled projektů, které realizujeme hlavně jako výzvy.

Máme rádi nové věci kdy má klient pouze  představu co by asi chtěl a technické řešení a realizaci nechá na nás, samozřejmě po vzájemné konzultaci. Převážně se jedná o svařované ocelové konstrukce, jako jsou altánky, pergoly, ploty apod.

Více

Profesionální čištění koberců a sedaček u Vás doma

Provádíme čištění mokrou i suchou cestou ve Vašem domě, bytě či kanceláři a to koberci počínaje přes čalouněný nábytek a interiérem Vašeho auta konče.

Používáme jeden z nejvýkonnějších extraktorů na čištění na našem trhu – TRON s biturbínou a samostatným čerpadlem o celkovém výkonu téměř 3,5 HP. Používáme čistě ekologické a 100% odbouratelné čistící prostředky s příjemnou vůní.

Více